Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Студентски град
480 €
938.80 лв.

(10 €, 19.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:07 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 305 пъти.
Площ:
48 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

Предлагаме под наем обзаведен едностаен апартамент в кв. Студентски град, разположен в сграда с добре поддържани общи части. Жилището е светло, южно изложение, което осигурява повече естествена светлина и комфорт през цялата година. Готово е за нанасяне без необходимост от допълнителни разходи.

Апартаментът е обзаведен с всичко необходимо и е подходящ както за студенти, така и за работещи, търсещи удобство и бърз достъп до ключови точки в града.

Локацията е изключително комуникативна в близост до УНСС, парк, аптеки, магазини и спирки на градски транспорт. Осигурен е лесен достъп до основни пътни възли, което прави придвижването бързо и удобно.

Имот с отлична локация и практично решение за живеене.

Отговорен брокер- Лукан Манев
0886141474
За контакт:
0886141474
Брокер:
Лукан Манев
0886141474
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 2b177634070257880