Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
185 000 €
361 828.55 лв.

(3 083 €, 6 029.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:03 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ ! МЕТРОСТАНЦИЯ ! СВОБОДНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ !

Представяме Ви светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Дружба 1 район с отлична инфраструктура и бърз достъп до всички части на града.

Жилището е след основен ремонт, изпълнен с висок клас материали и внимание към всеки детайл. Подменена е изцяло дограмата с най-висок клас енергийна ефективност, поставени са нови интериорни врати, както и сигурна блиндирана входна врата. Подовите настилки са нови, стените са боядисани в свежи и модерни тонове, създаващи усещане за комфорт и стил.

Апартаментът е необзаведен, което Ви дава възможност да го завършите и обзаведете изцяло по свой вкус и предпочитания.

Разполага с ролетни щори във всяка стая, както и с монтирани климатици във всички помещения, гарантиращи комфорт през всички сезони. Изцяло подменени са ВиК и електроинсталациите, което осигурява спокойствие и дългосрочна надеждност.

Изложението е южно, което прави имота изключително топъл и светъл през целия ден. Разположен е като среден апартамент, което допълнително допринася за ниски разходи за отопление.

Сградата е с отлично поддържан вход и общи части, създаващи приятно първо впечатление и усещане за сигурна и спокойна среда.

Локацията е повече от удобна в непосредствена близост до градски транспорт, метростанция, аптеки, магазини и всичко необходимо за комфортния живот на едно семейство.