Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, м-т Гърдова глава
265 000 €
518 294.95 лв.

(3 533 €, 6 909.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:10 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 256 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Продава се двустаен апартамент в кв. Гърдова глава. Жилището е разположено на 1-ви етаж от 5 в поддържена сграда, предлагаща спокойствие и удобство.

Апартаментът е светъл, уютен и изцяло обзаведен, създаващ приятно усещане за дом още с влизането. Разпределението е практично комфортна дневна, спалня, кухня, баня с тоалетна и допълнително пространство за съхранение. Имотът е готов за нанасяне без необходимост от допълнителни ремонти.

Голямо предимство е наличието на двор, който е поддържан и обособен с маса и столове идеално място за отдих, кафе сутрин или събирания с близки.

Имот, който съчетава уют, функционалност и спокойна среда. Подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

Отговорен брокер - Светослав Николов
0884034507
Особености
Тухла
За контакт:
0884034507
Брокер:
Светослав Николов
0884034507
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, м-т Гърдова глава
Обява: 1b177511468098902

265 000 €